انجمن آبی گرافیک

نسخه‌ی کامل: كمك براي طراحي بنر سوپر ماركت
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام
ميخوام يه بنر براي سوپر ماركت يكي از دوستان در اندازه 600 در 130 سانتي متر طراحي كنم .
ممنون ميشم لوازم و عكسهاي مورد نياز اين طراحي ، يا ايده هايي در اين زمينه بهم بديد .
اگر هم طرحهايي داريد كه قبلا كار كرديد واقعا عالي ميشه
من تو سايت هرچي گشتم در مورد طراحي اين بنر چيزي پيدا نكردم .
(07-11-2013, 07:41 PM)yusefreza نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام
ميخوام يه بنر براي سوپر ماركت يكي از دوستان در اندازه 600 در 130 سانتي متر طراحي كنم .
ممنون ميشم لوازم و عكسهاي مورد نياز اين طراحي ، يا ايده هايي در اين زمينه بهم بديد .
اگر هم طرحهايي داريد كه قبلا كار كرديد واقعا عالي ميشه
من تو سايت هرچي گشتم در مورد طراحي اين بنر چيزي پيدا نكردم .

این موضوع بیشتر سلیقه ای هستش. اما پیشنهاداتی که دارم اینه که اول مثل همه بنر های دیگه از لوگو پپسی و کوکا اصلا استفاده نکن. و از شلوغ کاری کلا پرهیز کن اینجوری بهتر بین سایر بنر ها دیده میشه چون هرچی شلوغ تر باشه کلا توجه کمتری رو جذب میکنه. و توی طراحیت از یه شخصیت معروف که برای محصولات تبلیغ میشه مثلا چیتوز و ... استفاده کن و در مورد رنگ پس زمینه اینکه اول اصلا سیاه استفاده نکن و دوما سعی هم نکن که اینتقد رنگ رنگیش کنی که بشه رنگین کمون دیگه بقیش مربوط میشه به ترکیب بندی خودت و سلیقه خودت. حالا اگه چیزی لازم داشتی بگو برات میذارم تو سایت
ممنون از راهنمايي شما . بسيار توصيه بجايي بود
براي شروع تصاوير با كيفيت از همين ميمون چي توز (وكتورش باشه عالي ميشه ) اگر ممكنه لطف كنيد
چند طرح پس زمينه بنر مناسب اين موضوع هم باشه ممنونتون ميشم
(07-13-2013, 05:25 PM)yusefreza نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. ممنون از راهنمايي شما . بسيار توصيه بجايي بود
براي شروع تصاوير با كيفيت از همين ميمون چي توز (وكتورش باشه عالي ميشه ) اگر ممكنه لطف كنيد

سلام
متاسفانه من تصویری در مورد میمون چیتوز که کیفیت بالایی داشته باشه ندارم. براتون توی نت هم گشتم اما زیاد چیز جالبی پیدا نشد.
(07-13-2013, 08:09 PM)abipic نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-13-2013, 05:25 PM)yusefreza نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. ممنون از راهنمايي شما . بسيار توصيه بجايي بود

سلام
متاسفانه من تصویری در مورد میمون چیتوز که کیفیت بالایی داشته باشه ندارم. براتون توی نت هم گشتم اما زیاد چیز جالبی پیدا نشد.

مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به این لینک برو 2400 لوگوی ایرانی داخلش وجود داره اون آرم چی توز هم داخلشه
مشکل رزولویشن هم نداره
سلام
من نیاز به یک تصویر زمینه ساده دارم که قوانین کتابخانه رو توش بنویسم و بزنم ورودی کتابخانه یه کار که مناسب کتابخانه باشه و تو ابعاد بزرگ (نیم متر در نیم متر) کیفیت کار پایین نیاد.
اگه کمکم کنید ممنون میشم، چند تا کار پیدا کردم ولی تا ابعاد A3 کیفیت دارن.
(03-07-2015, 03:25 PM)لعیا نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام
من نیاز به یک تصویر زمینه ساده دارم که قوانین کتابخانه رو توش بنویسم و بزنم ورودی کتابخانه یه کار که مناسب کتابخانه باشه و تو ابعاد بزرگ (نیم متر در نیم متر) کیفیت کار پایین نیاد.
اگه کمکم کنید ممنون میشم، چند تا کار پیدا کردم ولی تا ابعاد A3 کیفیت دارن.

سلام یکی از همون نمونه تصاویر رو به ما بدین. براتون مشابهش رو پیدا میکنیم
سلام
مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این آدرس تصویر
البته ممنون میشم اگه نظرتون رو هم بگید که آیا واسه کتابخانه مناسب هست یا نه.
(03-10-2015, 09:55 PM)لعیا نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام

این آدرس تصویر
البته ممنون میشم اگه نظرتون رو هم بگید که آیا واسه کتابخانه مناسب هست یا نه.

سلام
پس شم نیاز به تصاویر آبسترکت دارین؟
برای اینکه افت کیفیت نداشته باشین باید از وکتور استفاده کنید.
ما توی سایت زیاد داریم توی دسته بندی سایت توی قسمت وکتور وارد بشید و پس زمینه رو انتخاب کنید و نمونه ها رو ببینید اگر چیزی پسن نشد بگید همینجا من براتون نمونه جدید قرار میدم
سلام
وقتتون بخیر
من دسته بندی سایت، قسمت وکتور رو پیدا نکردم
این نمونه رو ببیند چطوره، آیا مناسب هست؟
صفحات: 1 2