انجمن آبی گرافیک

نسخه‌ی کامل: بازی بارسلونا بایرن مونیخ
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بایرن مونیخ توانست با دو گل در بازی جام هوینس کاپ بارسلونا را شکست دهد
گل های این بازی را فیلیپ لام و ماریو مانزوکیچ به ثمر رساندند.
مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بررسی عملکرد بازیکنان تیم ب بارسا که دیشب در مقابل بایرن به میدان رفتند:

سرجی گومز: او در خط دفاع خوب کار کرد و چندین بار به خوبی توپ را از منطقه خطر دور کرد.

کارلس پلاناس: مدافع چپ سابق بارسلونا که اکنون بیشتر به عنوان یک مدافع مرکزی شناخته میشود در کنار سرجی گومز عملکرد خوبی را از خود نشان داد. گرچه کمی تجربه این دو بازیکن در بعضی صحنه ها خود را نشان میداد.

پاتریس: در سمت راست خط دفاع عملکرد راضی کننده ای داشت

کیکو: حرکات بدون توپ و جاگیریهای وی در زمانی که بارسا مالکیت توپ را در اختیار داشت بسیار خوب بود.

ایلیه: یکی از بهترین بازیکنان بارسا در نیمه دوم که عملکرد چشم نوازی به عنوان هافبک دفاعی داشت و علاوه بر کمک به مدافعان تیم، به خط هافبک نیز نظم میداد.

اسپینوزا: در کنار ایلیه توانست به خط هافبک بارسا نظم دهد و در حرکات هجومی نیز توانست موفق باشد

کوینتیلا: نتوانست در این بازی و در مقابل بایرن انتظارات را برآورده کند

نیتو: او توانست در مواقعی به بازی سرعت دهد و میتوان او را بازیکن متوسطی نسبت به دیگران دانست.

خوان رومان: گرچه رومان چند بار توانست حرکات خوبی به نمایش بگذارد ولی در مقابل مدافعان بایرن ناتوان بود.

دونگو: با جنگندگی بالا توانست خط دفاع بایرن را حتی در مواقع بدون توپ نیز تحت فشار قرار دهد. مسلما اگر در نیمه اول به زمین میرفت میتوانست فضای بسیار خوبی را برای مسی فراهم کند.
مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پپ : بازی امشب برای من فوق العاده بود بازی مقابل بازی کنانی که من به خوبی میشناسمشون و به من خیلی کمک کردن !

بارسا همیشه حریف قوی هست ! این بازی خوبی قبل از سوپر کاپ بود !

هم چنین درباره لباس دوم بارسا گفت : لباس دوم بارسا واقعا قشنگ بود و پرچم کاتالان رو به خوبی نمایش می داد !