انجمن آبی گرافیک
درخواست عکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن آبی گرافیک (http://forum.abipic.com)
+-- انجمن: گرافیک (http://forum.abipic.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: فایل های درخواستی کاربران انجمن (http://forum.abipic.com/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: درخواست عکس (/showthread.php?tid=120)

صفحات 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

درخواست عکس - Art Fan - 10-09-2012

من یه سری عکس پرتره با کیفیت از مدل های مذکر و همچنین بچه ها لازم دارم.
ممنون میشم اگه بزارید

RE: درخواست عکس - abipic - 10-09-2012

(10-09-2012, 08:16 PM)Art Fan نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. من یه سری عکس پرتره با کیفیت از مدل های مذکر و همچنین بچه ها لازم دارم.
ممنون میشم اگه بزارید

سلام این 2 نمونه عکس برای پرتره مردان هست ببینید کدوم رو نیاز دارید تا بذارم. اگر هم خواستید بگین از هر مجموتعه کدوم رو میخواید تا براتون جداگانه بذارم.
مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

برای پرتره کودکان هم توی سایت هست اگر جوابگو نبود بگید براتون سری دیگه ای بفرستم. کافی هست یه سرچ توی سایت بزنید.

RE: درخواست عکس - abipic - 10-09-2012

(10-09-2012, 08:16 PM)Art Fan نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. من یه سری عکس پرتره با کیفیت از مدل های مذکر و همچنین بچه ها لازم دارم.
ممنون میشم اگه بزارید

نمونه های زیر هم موجود هستش اگر چیزی پسند شد از این ها هم انتخاب کنید.

RE: درخواست عکس - Art Fan - 10-10-2012

آقا همش خوبه مرسی

RE: درخواست عکس - abipic - 10-10-2012

باشه پس امشب براتون میذارمش الان باید برم کلاس زبان مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

RE: درخواست عکس - abipic - 10-11-2012

(10-10-2012, 09:53 PM)Art Fan نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. آقا همش خوبه مرسی

بفرمایید اینم لینک دانلود هر 3 مجموعه
مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: درخواست عکس - Art Fan - 10-11-2012

فوق العادن abi you are the best

RE: درخواست عکس - abipic - 10-11-2012

(10-11-2012, 09:29 PM)Art Fan نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. فوق العادن abi you are the best

خواهش میکنم چیز دیگه ای هم خواستین درخواست بدین.

RE: درخواست عکس - ستاره - 10-14-2012

سلام
دیروز من درخواست یه سری عکسای با کیفیت گل ارکیده داشتم . شما لطف کردید لینکشو واسم میل کردید . منتها حجمش برام خیلی زیاده واسه دانلود چون سرعت اینترنتم خیلی پائینه !!می خواستم بدونم امکانش هست لینک گلها رو تک تک واسه دانلود دریافت کنم . ممنون میشم بازم راهنمائیم کنید.

RE: درخواست عکس - abipic - 10-14-2012

براتون یه ایمیل ارسال شد لطفا ایمیلتون رو چک کنید