انجمن آبی گرافیک
پروژه های افتر افکت - نسخه قابل چاپ

+- انجمن آبی گرافیک (http://forum.abipic.com)
+-- انجمن: گرافیک (http://forum.abipic.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: فایل های درخواستی کاربران انجمن (http://forum.abipic.com/forumdisplay.php?fid=66)
+--- موضوع: پروژه های افتر افکت (/showthread.php?tid=245)

پروژه های افتر افکت - milad-s - 10-03-2013

سلام به همه
بین بچه ها کسی پروژه زیر یا مشابه اونو نداره؟!
مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم خیلی زیباست.

اینم که صحنه از راست به چپ میاد برا کاری فارسی خیلی خوبه

فناوری و الکتریکی:

RE: پروژه های افتر افکت - abipic - 10-04-2013

سلام اینو من دارم میخوایید؟
فقط حجم زیاده

RE: پروژه های افتر افکت - milad-s - 10-08-2013

(10-04-2013, 05:35 AM)abipic نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام اینو من دارم میخوایید؟
فقط حجم زیاده

دمت گرم. من مشکلی از لحاظ حجمی ندارم. اگه بزاری ممنون میشم. کارت درسته مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

میگم یه چیز دیگه شما اینارو از کجا گیر میارید؟ خریداری میکنید یا از فروم های خارجی برمیدارید؟!

RE: پروژه های افتر افکت - abipic - 10-08-2013

(10-08-2013, 01:20 AM)milad-s نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2013, 05:35 AM)abipic نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام اینو من دارم میخوایید؟
فقط حجم زیاده

دمت گرم. من مشکلی از لحاظ حجمی ندارم. اگه بزاری ممنون میشم. کارت درسته مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

میگم یه چیز دیگه شما اینارو از کجا گیر میارید؟ خریداری میکنید یا از فروم های خارجی برمیدارید؟!

خودت میدونی که خرید گرونه.

RE: پروژه های افتر افکت - milad-s - 10-09-2013

حالا لینکو به ما هم بده بزنیم تو رگ روشن شیم. مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

راستی یه چندتا قالب انجمن بزار. این خیلی بی روحه. یه خورده ترگل مرگلش کن.

RE: پروژه های افتر افکت - abipic - 10-09-2013

(10-09-2013, 03:43 AM)milad-s نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. حالا لینکو به ما هم بده بزنیم تو رگ روشن شیم. مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

راستی یه چندتا قالب انجمن بزار. این خیلی بی روحه. یه خورده ترگل مرگلش کن.

اینم فایلش دانلود کن نظرتو بهم بگو چطور بوده

RE: پروژه های افتر افکت - milad-s - 10-09-2013

دست گلت درد نکنه. حرف نداشت. مرسی