http://forum.abipic.com/images/mood/ یافت نشد! آموزش گام به گام ثبت شرکت

برچسب ها: آموزش, گام, به, ثبت, شرکت,
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش گام به گام ثبت شرکت
01-12-2019, 08:07 PM,
#1
آموزش گام به گام ثبت شرکت
شما دوستان عزیزی که قصد ثبت شرکت و یا حتی ثبت برند را دارید می توانید از فکر برتر کمک و مشاوره بگیرید. این مقاله توسط کارشناسان ما برای آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با مراحل و گام های ثبت شرکت نوشته شده که کامل و جامع آن را می توانید در لینکی که در اختیار شما گذاشته می شود بخوانید. بخشی از این مقاله به صورت زیر است:

اولین چیزی که باید بدانید موضوع فعالیت شرکت به طور صریح است.

از اقدامات اولیه برای ثبت شرکت تصمیم گیری برای تعیین موضوع شرکت است. اهدافی را که موسسین از تاسیس آن ها در نظر دارند، موضوع شرکت را تشکیل می دهد که باید در اساسنامه مشخصاَ قید شود. موضوع شرکت، معرف و بیان گر نوع عملکرد شرکت ،خدمات و فعالیت های شرکت و زمینه کاری شرکت می باشد.
بدیهی است برای این که به شرکت اجازه تاسیس داده شود، باید موضوع شرکت جهت مشروع داشته و مخالف اخلاق حسنه و نظم اجتماعی نباشد.
در بعضی از کشورها مانند انگلستان موضوع شرکت را نمی توان تغییر داد؛ ولی در قوانین ایران تغییر موضوع شرکت مانعی ندارد. مجمع عمومی فوق العاده حق دارد آن را تغییر دهد و مراتب را به مرجع ثبت شرکت ها اعلام دارد تا برای اطلاع عموم آگهی شود.
لازم به ذکر است برخی از موضوعات فعالیت نیازمند مجوز می باشد که در این صورت پیش از ثبت آن ها باید نسبت به اخذ مجوز اقدام نمود .

• جایگاه نام شرکت های تجاری
ورود به دنیای تجارت به مثابه یک تولد است . شرکت تجاری نیز، به محض تولد نیازمند نام است. امروزه برای تنظیم آسان تر روابط اجتماعی، دارا بودن نام برای همه اشخاص اعم از حقیقی و حقوقی، تبدیل به یک الزام قانونی شده و مایه حفظ بهتر حقوق سایر اشخاص در برابر دارنده نام است.

لینک این مقاله :
مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان