http://forum.abipic.com/images/mood/ یافت نشد! قیمت سیمان تهران در امین مصالح

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت سیمان تهران در امین مصالح
09-23-2019, 04:40 PM,
#1
قیمت سیمان تهران در امین مصالح
قیمت سیمان تهران برای کسانی که ساختمان می سازند و بنایی می کنند همواره یکی از موارد مهم بوده است. در این راستا وب سایت خرید مصالح ساختمانی امین مصالح، آخرین قیمت سیمان تهران را برای مخاطبان خود عرضه می کند.
نکات بسیار مهمی وجود دارد که هنگام خرید سیمان باید به آن ها دقت شود.
امین مصالح پیشنهاد می کند زمان خرید سیمان از فروشگاه های مصالح ساختمانی، همواره باید دقت کنید از سیمان های نرم و ریز استفاده کنید و آن را در بین دستان خود قرار دهید اگر زبری در سیمان احساس کردید این به منزله این است که ناخالصی در سیمان وجود دارد و یا ممکن است مقداری شن در کیسه سیمان ریخته باشند.
به رنگ سیمان دقت کنید. اگر خاکستری که کمی سبز روشن هم دارد در آن دیده نمیشود به معنای این است که سیمان شما رنگ ایده آلی ندارد.
به تاریخ انقضای سیمان خریداری شده دقت کنید؛ اگر زمان زیادی از تولید سیمان بگذرد از مقاومت سیمان نیز کم می شود.
تکه های سخت یا کلوخه بین مواد سیمان در کیسه نباشد چرا که موجب می شود از مرغوبیت سیمان کم شود.
دمای سیمان هنگام خرید بسیار مهم است. سیمان باکیفیت معمولا دمای سردی دارد.
امین مصالح همچنین پیشنهاد می کند هنگام خرید سیمان، کمی سیمان را با آب مخلوط کنید تا خمیر شود اگر بوی خاک دهد به این معناست که سیمان شما ناخالص بوده و در آن خاک ریخته اند!
اگر قصد تهیه سیمان باکیفیت و مرغوب دارید می توانید به امین مصالح مراجعه نمایید. قیمت سیمان تهران کامیونی و با خاور به صورت تحویل پروژه می باشد که ظرفیت کامیون 280 و 320 پاکت سیمان می باشد و اگر از خاور برای حمل و نقل استفاده کنید 120 و 140 پاکت سیمان ظرفیت دارد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان