نظرسنجی: سطح کار؟
ضعیف
متوسط
خوب
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 
Photoshop Art
08-18-2012, 08:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-18-2012 08:40 PM، توسط Art Fan.)
ارسال: #1
Photoshop Art
دو تا از کارهای من
برای شروع این بخش
مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.     [attachment=6]

Smile is smile no matter the face, Soul is soul no matter the race
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط shahrooz ، abipic ، Amote ، الهام
08-18-2012, 08:38 PM
ارسال: #2
RE: Photoshop Art
خوبه بد نیست به کار هات ادامه بده

مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید. مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
08-18-2012, 08:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-18-2012 09:26 PM، توسط Art Fan.)
ارسال: #3
(08-18-2012 08:38 PM)shahrooz نوشته شده توسط: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. خوبه بد نیست به کار هات ادامه بده

ممنون و البته که ادامه میدم تو سایتهای مختلف هنری که مجموعه کارهام رو گذاشتم خیلی استقبال شده
I never quit art

فرا رسیدن عید سعید فطر رو هم تبریک می گم مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

سپاس شده توسط shahrooz ، abipic ، Amote
08-19-2012, 03:55 AM
ارسال: #4
(08-18-2012 08:31 PM)Art Fan نوشته شده توسط: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. دو تا از کارهای من
برای شروع این بخش
مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

(08-18-2012 08:38 PM)shahrooz نوشته شده توسط: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. خوبه بد نیست به کار هات ادامه بده

بسیار زیبا بود
 سپاس شده توسط shahrooz ، Art Fan
08-21-2012, 04:16 PM
ارسال: #5
این هم یه کار دیگه که خیلی خودم ازش خوشم میاد و البته خیلی هم طرفدار پیدا کرد مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

سپاس شده توسط shahrooz ، abipic ، Amote ، الهام
08-23-2012, 04:01 PM
ارسال: #6
این کار که برا یه مسابقه بود و البته نبرد و خودم هم اصلا ازش راضی نیستم به نظر باید بازم روش کار کنم مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

سپاس شده توسط shahrooz ، abipic ، الهام
08-23-2012, 04:23 PM
ارسال: #7
(08-23-2012 04:01 PM)Art Fan نوشته شده توسط: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. این کار که برا یه مسابقه بود و البته نبرد و خودم هم اصلا ازش راضی نیستم به نظر باید بازم روش کار کنم مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

خوبه اما معلومه جای کار داشته هنوز. ایشالله مسابقه بعدی
 سپاس شده توسط Art Fan
08-23-2012, 04:49 PM
ارسال: #8
(08-23-2012 04:23 PM)abipic نوشته شده توسط: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-23-2012 04:01 PM)Art Fan نوشته شده توسط: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. این کار که برا یه مسابقه بود و البته نبرد و خودم هم اصلا ازش راضی نیستم به نظر باید بازم روش کار کنم مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

آره 5تا تصویر داده بودن که حداقل باید از یکیشون تو کار استفاده میشد من این مدل رو انتخاب کردم و البته اون یکی کار دیگه Dead Dream هم برا همین مسابقه بود تو از بکگراند یکی از 5 تا تصویر اجباری هست اما اون به نظرم عالی شده نا مردا انتخابش نکردن کار نفر سوم افتضاح بود نمیدونم چی توش دیده بودن که انتخابش کردن مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

سپاس شده توسط abipic
08-23-2012, 04:51 PM
ارسال: #9
میتونی بزاری نفر سوم را ببینیم ؟

مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید. مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
08-23-2012, 05:10 PM
ارسال: #10
(08-23-2012 04:49 PM)Art Fan نوشته شده توسط: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-23-2012 04:23 PM)abipic نوشته شده توسط: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره 5تا تصویر داده بودن که حداقل باید از یکیشون تو کار استفاده میشد من این مدل رو انتخاب کردم و البته اون یکی کار دیگه Dead Dream هم برا همین مسابقه بود تو از بکگراند یکی از 5 تا تصویر اجباری هست اما اون به نظرم عالی شده نا مردا انتخابش نکردن کار نفر سوم افتضاح بود نمیدونم چی توش دیده بودن که انتخابش کردن مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.

اشکال نداره ایشاله بعدیا
اگر میشه برندگان رو هم بذار ببینیم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان