انجمن آبی گرافیک

نسخه‌ی کامل: درخواست طراحی لوگو
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
(01-04-2015, 08:30 PM)saeid110 نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. با سلام
آقا من یه لوگو مناسب برای شرکت برنامه نویسی موبایل و وب به نام بیکاپ (BICAPP) میخوام .
ممنون

سلام
به این ایمیل پیام بدین تا در مورد کارتون اطلاعات بیشتر کسب کنیم
[email protected]
سلام دوستان
من خودم مغازه طراحی لوگو و بنر و ..... دارم
بعضی از طرح هام در وبلاگم موجوده: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با قیمت منصفانه
از طریق ایمیل [email protected]
سلام
درخواست یک لوگو دارم با موضوع شیلات برای انجمن خودم

من لوگو رایگان میخوام اگه برام بتونید طراحی کنید خیلی عالی میشه اسمتونو ثبت میکنم

ایمیلم [email protected]
سلام
متاسفانه طراحی لوگو به دلیل اینکه کار وقت گیریه رایگان نمیشه انجامش داد
(01-04-2015, 08:30 PM)saeid110 نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. با سلام
آقا من یه لوگو مناسب برای شرکت برنامه نویسی موبایل و وب به نام بیکاپ (BICAPP) میخوام .
ممنون
بله حتما با این ایمیل تماس بگیرید
[email protected]

(02-28-2014, 05:59 PM)emimen22 نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام و خسته نباشید به همه عزیزان
یک درخواست طراحی لوگو میخواستم. با عنوان هاستینگ باشه و به اسم
پردیس هاست.
انگلیسی یا فارسی فرقی نداره.
[email protected]
سلام دوستان من ی لوگو میخوام به اسم "تیوان" برای یک شرکت فرهنگی و آموزشی که نمونه ای از کاراش مثل برگزاری همایش و تبلیغات و...
ممنون میشم اگه ی حالت خودمونی داشته باشه نه خیلی رسمی
مررررررسی

سلام دوستان من ی لوگو میخوام به اسم "تیوان" برای یک شرکت فرهنگی و آموزشی که نمونه ای از کاراش مثل برگزاری همایش و تبلیغات و...
مررررررسی

[email protected]
(08-20-2015, 07:50 PM)time نوشته: مهمان ها نمیتوانند لینک های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید لینک ها را ببینید. سلام دوستان من ی لوگو میخوام به اسم "تیوان" برای یک شرکت فرهنگی و آموزشی که نمونه ای از کاراش مثل برگزاری همایش و تبلیغات و...
مررررررسی

مررررررسی

[email protected]

سلام از طریق ایمیل زیر با ما تماس بگیرید
[email protected]
صفحات: 1 2