http://forum.abipic.com/images/mood/ یافت نشد! جهانبخش: در زندگی دو هدف دارم؛ یادگیری زبان و فوتبال

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جهانبخش: در زندگی دو هدف دارم؛ یادگیری زبان و فوتبال
07-25-2013, 06:54 PM, (آخرین تغییر در ارسال: 07-25-2013, 06:55 PM توسط shahrooz.)
جهانبخش: در زندگی دو هدف دارم؛ یادگیری زبان و فوتبال
مي دانم كه از تمرينات عقب افتاده ام اما مي خواهم آمادگي ام را براي حضور در تركيب اصلي تيم نشان بدهم. البته تصميم با سرمربي است.

علیرضا جهانبخش، بازيكن 19 ساله‌ی فصل گذشته‌ی تیم داماش گیلان، ماه گذشته با امضاي قراردادي به تيم هلندي پيوست اما به دليل مشكلات اداري و كاغذبازي هاي دولت هلند نتوانست تا ديروز (دوشنبه) در تمرينات تيم جديدش حاضر شود.
بازيكن سابق تيم داماش گيلان در گفت و گوي كوتاهي با وب سايت محلي «omreop gelderland» از اينكه سرانجام به هم تيمي هاي جديدش پيوسته ابراز خوشحالي كرد و از برنامه هاي خود در چند ماه آينده گفت.
وي اظهار داشت: من اكنون در زندگي دو هدف دارم. اول ياد گرفتن زبان انگليسي و دوم فوتبال.
جهانبخش سپس در مورد بازي در تيم ان.اي.سي افزود: مي دانم كه از تمرينات عقب افتاده ام اما مي خواهم آمادگي ام را براي حضور در تركيب اصلي تيم نشان بدهم. البته تصميم با سرمربي است.
منبع : پارس فوتبال
مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید. مهمان ها نمیتوانند عکس های موجود در پیام ها را ببینند. لطفا از اینجا ثبت نام کنید تا بتوانید عکس ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط abipic

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان