http://forum.abipic.com/images/mood/ یافت نشد! طراحی درگاه پرداخت آنلاین در طراحی سایت

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی درگاه پرداخت آنلاین در طراحی سایت
09-23-2018, 04:14 AM,

طراحی سایت طراحی وب سایت طراحی سایت تهران اگر شما چیزی را به صورت طراحی سایت به فروش می رسانید، می دانید که ساده ترین کاری نیست که انجام دهید. شما باید مشتری بالقوه ای پیدا کنید، محصول خود را در یک نور خوب ارائه دهید، او را در فرایندی پر از اشکال قرار دهید و در نهایت پول خود را جمع آوری کنید. در هر مرحله شما در معرض خطر ناگهانی از مشتری خود هستید. این دردناک است چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند رخ دهد. محدوده توجه انسان به شدت محدود و آسیب پذیر به حواس پرتی است. کل فرآیند آسان ساختن و سخت ساختن است. آخرین مرحله در روند فرم پرداخت طراحی سایت به ویژه چالش برانگیز است. مردم در معرض خطر قرار دادن شماره طراحی سایت خود در شکل بد طراحی شده یا گیج کننده قرار نمی گیرند. خطر از دست دادن پول بسیار بزرگ خواهد بود. به حداقل رساندن احساس خطر و اجتناب از سردرگمی این چیزی است که شما در هنگام طراحی یک فرم طراحی سایت هدف قرار می دهید. این وظیفه طراحی نهایی است. آیا در آخرین مرحله از فرایند فروش غم انگیز نیست که مشتری را از دست بدهیم شما همه چیز را به خوبی انجام دادید و تنها آخرین گام کوچک به نحوی اشتباه رفت. پرداخت انجام نشد و تنها چیزی که می توانید انجام دهید این است که به اشک بچرخید.

پروسه پرداخت آنلاین در طراحی سایت
ما این احساس را می دانیم برای مدت زمان طولانی به عنوان تنها گزینه طراحی سایت تکیه کرد. سرعت توسعه و فقدان بوروکراسی خیلی وسوسه انگیز بود، ما نمیتوانستیم آن را مقاومت کنیم. همانطور که معلوم شد، این یک تصمیم وحشتناک بود. ما در آخرین مرحله فرآیند دائما درصد مشتریانمان را از دست دادیم. دلایل این امر واضح بود فقدان گزینه های پرداخت گرچه در طراحی سایت بسیار محبوب است، بسیاری از مردم از استفاده از آن هنگام پرداخت برای اشتراک در برنامه طراحی خودداری کردند. خط مشی تغییر مسیر به پی پال و طراحی وحشتناک در سمت پی پال. این باعث شد که ما تمام پروسه طراحی سایت را مجددا طراحی کنیم نتیجه خیره کننده بود. هنوز هم برای بهبود وجود دارد، اما افزایش درآمد سریعا و به اندازه کافی بالا بود تا تمام هزینه ها را توجیه کند. فرم پرداخت طراحی سایت نقطه قوت فروش طراحی سایت است. شما می خواهید آن را درست کنید و به شما نشان خواهم داد. مخاطبان خود را با طراحی سایت های متحرک و ارائه های وب تحت تاثیر قرار دهید. با اسلایدها، شما را از یک صفحه خالی شروع نمی کنیم. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که عناصری را که دوست دارید بهترین انتخاب کنید و آنها را ترکیب کنید. هر اسلاید با دقت ساخته شده برای برآورده شدن سه معیار اصلی زیبایی شناسی، عملکرد و قابلیت استفاده. به این ترتیب شما می دانید هر طراحی سایت با هم یکپارچه با افزایش تاثیر محتوای شما کار می کند.

فرم های ثبت نام در طراحی سایت
به مردم کمک کن من خبر خوبی برای شما دارم اگر مشتری احتمالی شما به نقطه ای که او نیاز دارد شماره طراحی سایت خود را تایپ کند، واقعا می خواهد پرداخت کند. درست است بدون رشته متصل است. کسی می خواهد به شما پول بدهد این که آیا شما آن را، به طراحی سایت شما بستگی دارد. آیا به کاربرانتان کمک می کنید که در خرید خود موفق شوند یا اینکه برای آنها واقعا سخت باشد این برای شماست. اگر از اطلاعات اختیاری درخواست می کنید، بنابراین ریسک حواس پرتی، برچسب های نامشخص دارید، یا نمی دانید کدام نوع طراحی سایت را قبول کرده اید، تماس شما با عمل غیرفعال است و انتقال داده ها امن نیست اگر تعجب نکنید بسیاری از مردم این فرایند را بدون طراحی سایت پرداخت می کنند شما به آنها کمک نمی کنید. شما موانع اضافی را ایجاد می کنید. در کتاب بزرگ خود فرم های طراحی سایت پر کردن فرم ها هر گونه سوالی که از افراد در فرم وب درخواست می کنید نیاز به تجزیه و تحلیل آن دارد، واکنش را فرموله کنید و سپس پاسخ خود را در هزینه ای که در فرم طراحی سایت ارائه کرده اید وارد کنید . در مورد هر سوالی که می پرسید هوشیار هستید می توانید سوالاتی را که مطلقا ضروری نیست را حذف کنید یا می توانید در یک زمان یا مکان بهتر، یا می توانید به طور خودکار طراحی سایت نتیجه گیری کنید. و پرسش های کمتری که از شما میپرسند، بهتر است افرادی که از فرم های شما به سرعت و به آسانی فرمهای شما را تکمیل می کنند.

انجام معاملات آنلاین در طراحی سایت
با توجه به این که در ذهن داشته باشید، نگاهی به روند پرداخت طراحی سایت آمازون و فرم پرداخت خود خواهید داشت. آمازون می داند که تایپ کردن در یک شماره طراحی سایت هر بار که بخواهید چیزی را خریداری کنید یک مانع است، بنابراین از شما می خواهیمکارت خود را به حساب اضافه کنید، بنابراین می توانید یک کلیک را با یک طراحی سایت انجام دهید. الگو طراحی طراحی سایت آمازون تلاش می کند که به همان اندازه ساده باشد. آنها همچنین اطلاعات مورد نیاز برای فقط شماره کارت، نام بر روی کارت و تاریخ انقضا را به حداقل رساندند. در اغلب موارد، آنها حتی برای کد مشهور نمی خواهند هر چند که چگونه آنها موفق به انجام معامله بدون طراحی سایت هستند. آمازون تلاش می کند تا به مشتریان خود کمک کند تا در اسرع وقت از این روند عبور کنند. کار را برای آنها انجام دهید ایجاد فرم ساده تر با کاهش تعدادی فیلد فرم تنها چیزی است که شما می توانید در راه خود را به نهایی طراحی سایت تجربه کاربر انجام دهید. با کمک بخشی از کار برای مشتریان خود، کمک خود را گسترش دهید.

الگوی پشتیبانی در طراحی سایت
الگوی طراحی سایت اپل اپل فرم طراحی سایت اپل در فرم پرداخت طراحی سایت خود، نوع طراحی سایت که استفاده می کنید را تشخیص می دهد و آن را کمی ساده تر می کند زیرا شما نیازی به انتخاب نوع خود را از یک سنت نیست من همیشه دوست دارم با یک ساختار اولیه از رابط در ذهن شروع کنم. جعبه های خالی نشان دهنده قطعات محتوا و فضایی است که با طراحی سایت پر می شود. این به من اجازه می دهد واقعا تمرکز کنم. سرصفحه و دعوت به عمل هدر و در مرحله بعد من یک عنوان و یک تماس به عمل تشکیل می دهم. هر دو عنصر بسیار مهم هستند و نباید دست کم گرفته شوند. در سرمقاله، من به دنبال چیزی عاطفی، اما نه خیلی جذاب است. پس از همه، ما می خواهیم کاربران خود را به جلو صاف. نگاهی به زیر عنوان ما قبول را می پذیریم. اگر طراحی سایت شما در لیست نیست، به ما اطلاع دهید. با این بیانیه من مشتریان خود را در مورد کارت های اعتباری پذیرفته شده اطلاع می دهم، اما در عین حال، من پشتیبانی طراحی سایت بسیار مورد نیاز را ارائه می دهم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان